Wystający brzuch? Odpowiednie ubrania to rozwiążą! Jak wyszczuplić brzuch pod sukienką .

Największa zmora każdej kobiety. Wystający brzuch. Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że po prostu należy schudnąć. Jednak to trwa, a co kiedy jest mało czasu? Każda z nas chce przecież wyglądać pięknie na przyjęciu czy to rodzinnym, czy biznesowym.

Ale spokojnie – od czego są triki na to jak wyszczuplić brzuch pod sukienką .

Czy na pewno dobrze wybierałaś sukienkę?

Problemem nie zawsze jednak jest figura. Czasami to fason sukienki, sprawia, że nasz brzuch staje się problematycznym miejscem. Najczęściej to obcisłe i bardzo dopasowane sukienki uwydatniają takie cechy. To nie oznacza jednak, że mamy ubierać workowate ubrania!
Dobrym przykładem sukienki, która odwróci uwagę od problematycznych miejsc jest sukienka asymetryczna. Różne długości, geometryczność , asymetryczne marszczenia czy wyraziste wzory na białym tle. Takie rzeczy odwracają nasz wzrok. Na przykład sukienka, która z jednej strony będzie miała bardzo nisko rękaw, a z drugiej rękaw od ramienia. Każdy, kto do ciebie podejdzie od razu zauważy i zapyta o te rękawy. Nie spojrzy na lekko wystający brzuch.
Innym sposobem na wyszczuplenie naszej sylwetki jest wysoki stan. Ale nie stanu naszego konta, tylko wysoki stan w naszej sukience. Taka kreacja nie będzie bowiem opinać naszego brzucha, tylko ponad nim. Dzięki temu luźniejszy materiał spada na problematyczne miejsce i je ukrywa

Żakiet też robi swoje

Lubiłaś nosić wszelkie sweterki, kardigany, żakiety, narzutki, kurteczki inne tego typu do sukienek? Myślałaś, że tym zawsze dobrze zakryjesz problematyczny brzuch? Prawda jest nieco inna. Jeśli twoje okrycie kończy się w talii lub na linii bioder to osiągnęłaś efekt odwrotny do zamierzonego.
Aby faktycznie ukryć wystający brzuch pod sukienką najlepsze będą narzutki dłuższe np. do bioder. Wtedy przy linii brzucha po prostu nic się nie dzieje, a wzrok który chce zobaczyć żakiet mija go.

To, co pod spodem ma znaczenie

Przyjemnie jest mieć na sobie piękną, koronkową bieliznę. Niestety, ale nie zawsze jest dobra. Jeśli mamy wystający brzuszek i chcemy go wyszczuplić pod sukienką najlepszym wyjściem będzie albo wyszczuplająca bielizna, lub chociaż bielizna z wysokim stanem.
Jaka jest między nimi różnica? Ta wyszczuplająca faktycznie utrzyma nas brzuch, by nie wystawał i wyglądał smuklej. Ta z wyższym stanem, nie będzie uciskać naszego brzucha lub tworzyć nowych fałdek na nim. Brzuch będzie trzymał się jednej linii, ale dalej może trochę wystawać.
Także dobrze dobrany biustonosz może zrobić dobrą robotę. Spytasz co ma brzuch do biustu? Cóż, jeśli będziesz miała dobrze dobrany biustonosz, to twoje piersi będą ładnie podkreślone. Wtedy to one zwrócą uwagę, a nie brzuch.

Author: danvera.pl