Joga na Żoliborzu. Pozytywny wpływ jogi – joga kiedy efekty?

Joga jest najbardziej niedocenianą aktywnością fizyczną. Mało kto wierzy, że te wszystkie obietnice dotyczące polepszeniu stanu zdrowia, spokoju ducha, umysłu, redukcji stresu, wpływie na postawę ciała to prawda. Asany w jodze czasami wyglądają bardzo niepozornie, a tylko aktywność związana z szybkim i energicznym rucham kojarzy się ludziom z konkretnymi efektami.

Jestem niecierpliwy joga kiedy efekty?

Joga, jak każda aktywność, wymaga regularności. Nie możemy spodziewać się świetnych efektów po 2, ani nawet trzech razach. Zaangażowanie, upór, konsekwencja, ale też pozytywne nastawienie mogą sprawić, że efekty zaczną być widoczne, ale potrzebny jest również czas. Każdy, kto ćwiczy zaczyna wyczekiwać joga kiedy efekty zaczną być widoczne. Niektóre zmiany są niedostrzegalne gołym okiem.

Co może zmienić w twoim życiu joga na Żoliborzu

Zmiany wynikające z naszej aktywności podczas jogi są zarówno fizyczne, jak i duchowe. Joga to emocjonalny detoks. Czasem trudno zauważyć w sobie tego rodzaju pozytywne zmiany. Często widzą je dopiero inni ludzie. Joga na Żoliborzu może zmienić nas od środka i nawet jeśli tego nie zauważymy.

 

Author: danvera.pl