Sprzęt do jogi. Co potrzebujesz, aby ćwiczyć jogę – mata do jogi kauczukowa

Joga jest uważana za bardzo minimalistyczną aktywność fizyczną. Nie potrzebujemy drogich akcesoriów i sprzętu, aby móc ćwiczyć. Możemy robić to nawet w domowym zaciszu. Wszystkie maty, koce, rolki pod głowę, to tylko elementy, które mają nam uprzyjemnić ćwiczenia.

Jaki potrzebujesz sprzęt do jogi

Na początek wystarczy koc lub mata. Może być to na przykład mata do jogi kauczukowa. Zapewnia ona komfort podczas ćwiczeń rozciągających, jogi, czy pilatesu. Nawet jeśli przestaniesz uprawiać jogę, przyda się do innych ćwiczeń. Maty dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych i wzorach. Do nich można dopasować butelkę na wodę. Aby korzystać z jogi w stu procentach można nabyć bransoletki zrobione z kamieni naturalnych, które mają swoją tajemną moc. One dopasowane do naszej wewnętrznej energii dodają nam tego czego nam brakuje energetycznie.

Czemu mata do jogi kauczukowa

Zaletą maty kauczukowej jest to, że jest miękka, ale odporna na zniszczenia. Łatwa w konserwacji i lekka – możesz nosić ją ze sobą na zajęcia. Sprzęt do jogi to także odpowiedni strój. Może być to koszulka i legginsy, albo specjalne ubrania ze sklepu dla joginów.

 

Author: danvera.pl