Kobieta na siłowni czyli efekty po siłowni dziewczyny

Kobiety jak i mężczyźni często wybierają wizytę na siłowni, wierząc że pomoże ona wyszczuplić i wymodelować ich sylwetkę.

O ile dla mężczyzn siłownia to miejsce, w którym raczej wiedzą co mają robić, od czego zacząć, czują się tam swobodnie, dla kobiet siłownia jest często miejscem, które lekko przeraża, stresuje, odbiera pewność. Dzieje się tak dlatego, że po pierwsze – my kobiety w każdej sytuacji chcemy wyglądać korzystnie – dlatego też przed pójściem na siłownię musisz zmienić troszkę swoje nastawienie, odpuścić perfekcyjny wygląd, zmyć makijaż i postawić na efektywny trening, po drugie – boimy się, że – jak to mówią – będziemy wyglądać męsko, ze względu na rozrost mięśni. Z tego względu, zupełnie nieświadome, wybieramy strefę cardio – bieżnie, rowerki, często nie zdając sobie sprawy z faktu, że ćwiczenia siłowe, z użyciem cięższego sprzętu, dużo lepiej sprawdzą się w budowaniu zgrabnej, smukłej sylwetki, niż biegi i podskoki.

Efekty po siłowni dziewczyny

Kobiety! Nie bójcie się ciężarów. Nie zdajecie sobie nawet sprawy, że o jakości waszego ciała decydują mięśnie, które powinnaś budować i modelować. Przy tym pozbędziesz się zbędnego tłuszczu, czyli osiągniesz to – czego pragnęłaś, a dodatkowo zyskasz coś więcej – zgrabne, uniesione pośladki, płaski, lekko umięśniony brzuch, nogi marzeń – i nie – nie będziesz wyglądała jak „chłop”.
Na początek postaw na hantle i sztangi, tak byś przyzwyczaiła się do wykorzystywania większych ilości swojej siły. Ćwiczenia z użyciem tych sprzętów pozwolą ci osiągnąć zarys mięśni, bez ogromnej ich rozbudowy. Możesz wykonywać wszystkie ćwiczenia, które wykonują mężczyźni – nic nie stoi na przeszkodzie. Pamiętaj jednak, że to odpowiednia technika jest kluczem do sukcesu.
Podczas treningu siłowego zadbasz również o swój biust, wybierz tzw. „rozpiętki z hantlami” – spowodują one rozciągnięcie klatki piersiowej, dzięki temu przestaniesz się garbić. Ponadto zyskasz silne mięśnie piersiowe, a twój biust znacznie się podniesie i ujędrni.
Chyba nie trzeba cię przekonywać?

 

Author: danvera.pl