Ulubiona pozycja w jodze. Kilkanaście minut dla siebie. Dobre efekty joga 15 minut dziennie

Jeśli zastanawiasz się nad tym czy ćwiczyć jogę to musisz wiedzieć, że jest to forma aktywności dla każdego. Już joga 15 minut dziennie zapewni nam świetne rezultaty i, co najważniejsze, cudowne samopoczucie. Joga bowiem poprzez zaangażowanie naszego ciała i umysłu ma wpływ na całość naszego organizmu. Nie są to tylko zwykłe ćwiczenia fizyczne.

Dobre efekty joga 15 minut dziennie

Nie musisz tracić mnóstwa czasu na sport. Nawet krótkie, ale regularne sesje jogi mogą zdziałać cuda. Kilkanaście minut dla siebie jest w stanie wygospodarować każdy z nas. Nie ma więc żadnych wymówek. Wystarczy mata, luźny strój – na początek wystarczą legginsy z bawełny i top, albo lekki t-shirt.

Ulubiona pozycja w jodze

Ważne, żeby joga nas cieszyła. Po pewnym czasie będziemy już wiedziały i czuły, czy jest to sport dla nas. Stanie się on naszą rutyną. Będzie nam brakować asan i będziemy czekały z utęsknieniem, kiedy nastanie ta pozycja w jodze, która daje nam tyle spokoju, radości. Joga budzi pozytywne uczucia. to nie są żadne czary. Organizm potrzebuje ruchu i po pewnym czasie będzie za nim tęsknił.

 

Author: danvera.pl