Zasady ciekawych gier Totalizatora Sportowego

Gry liczbowe to jedna z form rozrywki, która nie wymaga szczególnych umiejętności. Zazwyczaj wystarczy jedynie skreślić odpowiednie liczby na kuponie, aby zdobyć wygraną. Jak wyglądają zasady gry w przypadku ciekawych gier Totalizatora Sportowego?
W przypadku takiej gry jak Lotto Ekstra Pensja zasady są bardzo łatwe. Wystarczy jedynie wybrać pięć liczb oraz jedną dodatkową. Pięć liczb należy wybrać z przedziału od 1 do 35, natomiast dodatkową jedną liczbę należy wybrać z przedziału od 1 do 4.

 

Gra Ekstra Pensja jest ciekawa jednak nie ze względu na to, w jaki sposób wypełnia się kupon. Bardziej interesująca jest kwestia wypłaty głównej wygranej. Jest ona bowiem wypłacana przez dwadzieścia lat w częściach. Ponieważ, tak jak głosi nazwa, jest to po prostu dodatkowa pensja. Wbrew pozorom wiele osób woli taki sposób wypłaty, ponieważ pozwala to na przyzwyczajenie się do większej sumy i na planowanie codziennych wydatków.
Aby zwiększyć prawdopodobieństwo głównej wygranej warto jest obstawić wszystkie cztery dodatkowe liczby. Obecnie jest to możliwe do zrobienia na jednym kuponie, co jest sporym ułatwieniem.

 

Author: danvera.pl