Suknie wieczorowe, które nie zabiją naszego portfela czyli tanie suknie wieczorowe długie

Długie sukienki wieczorowe. Piękne, zdobione i wyjątkowe. Każda z nas powinna mieć w szafie jedną suknię wieczorową, gdyby zdarzyła się specjalna, oficjalna okazja np. ślub w rodzinie. Jednak zakup takiej sukni to nie jest wyjście, po którym nasz portfel czuje się dobrze. Jak więc znaleźć tanie suknie wieczorowe długie?

Sprawdzony sposób na okazję – tanie suknie wieczorowe długie

O co chodzi? Po prostu – jeśli nie masz takiej sukienki, a wiesz, że coś może się szykować, np. przyjaciółka już się zaręczyła, to zacznij szukać okazji i rabatów na takie sukienki. Masz wtedy więcej czasu i nie jesteś zdeterminowana ilością czasu. Nie masz myśli, że musisz kupić już teraz. Dzięki takim rozłożonym w czasie łowom, możesz porównać ceny, trafić na rabat i kupić sukienkę nawet o połowę taniej! A przy takich sukniach, to może być ponad 100 złoty w kieszeni.

Przeszukaj mniejsze sklepy

Tanie suknie wieczorowe długie mogą ukrywać się w mniej znanych sklepach. Warto przeszukać sklepy, które są np. dalej w kartach wyszukiwarki albo przejść się po mieście i popatrzeć. Czasami prawdziwe skarby znajdujemy w małych sklepikach. W dodatku w niższych cenach.

Co powiesz na krawieckie przeróbki?

Czasami nie możemy znaleźć idealnej sukni wieczorowej dla nas. Co wtedy zrobić? Pójść na ustępstwo i zakupić tańszą suknię, która nam się nie podoba? Niezbyt ta opcja nam się podoba, więc spróbujmy zrobić z tańszej i niezbyt atrakcyjnej sukni wieczorowej zrobić kreację Kopciuszka.
Myślisz, że to się nie jest opłacane, bo przeróbki pochłoną dużo pieniędzy? Otóż nie zawsze. Czasami suknię może zmienić dodanie koronki na plecach lub dodanie leciutkiej tiulowej warstwy. To nie są drogie przeróbki, a mogą zmienić suknie nie do poznania tanim kosztem.

Czy suknia wieczorowa musi być zdobna, a przez to droga?

Oczywiście, że nie! Suknia wieczora nie musi powalać ilością aplikacji, koronki, tiulu i świecidełek! Możesz kupić tańszą suknię pozbawioną większości tych dodatków. A potem, w domu dobrać coś do takiej sukni. Dodatki również mogą zmienić wygląd sukni. Do prostej sukni możesz dodać duże, kryształowe kolczyki, srebrny naszyjnik, piękne, rzucające się w oczy szpilki.
Wyobraź to sobie. Taka stylizacja może wyglądać cudownie!

Jest wiele sposób na tanie suknie wieczorowe. Znalezienie idealnej kreacji w odpowiedniej dla nas cenie to nie czarna magia. Trzeba na to jednak poświęcić trochę czasu.

 

Author: danvera.pl