Joga lepsza niż gimnastyka. Joga Marki, gimnastyka

Joga staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Wiele osób swój wolny czas wykorzystuje na tę właśnie aktywność fizyczną. Joga stała się również ulubionym zajęciem osób, które w swoje życie wprowadzają minimalizm. Nie wymaga ona drogiego sprzętu i łączy działanie ciała i ducha. Pozytywnie wpływa na naszą wewnętrzną energię i pozwala oczyścić umysł ze zbędnego balastu.

Joga Marki zajęcia grupowe i indywidualne

Jogę można ćwiczyć samemu lub w grupie. Wszystko zależy od tego jaką mamy motywację, jak wolimy i na jakim jesteśmy etapie. Początkujący najlepiej będą czuli się na zajęciach z instruktorem, bo on będzie czuwał nad poprawnością przyjmowanych asan, tak aby joga przynosiła jak najlepsze efekty. Joga Marki oferuje zajęcia zarówno indywidualne, jak i w grupie.

Joga gimnastyka z medytacją

Wiele osób myśli, że joga to tylko ćwiczenia. Nic bardziej mylnego. Można, oczywiście, ją tak traktować, ale wtedy nie wykorzystamy całego jej potencjału. Joga to oczyszczenie umysłu i medytacja. Joga gimnastyka to dwie różne kwestie. Joga może nam dać dużo więcej.

 

Author: danvera.pl