Dłuższe włosy w kilka minut? Nic prostszego!

Niezależnie od tego, czy żałujesz ostatniej wizyty u fryzjera i podcięcia włosów, czy cierpisz na wypadanie włosów, czasami wystarczy zastosować pare trików – i sprawić, by włosy wyglądały na dłuższe niż w rzeczywistości.

Zastanawiasz się jak optycznie wydłużyć włosy? Jest wiele sposobów: od nakładania przedłużek po doczepianie warstw na naturalne włosy, istnieje wiele sztuczek, dzięki którym Twoje włosy będą wyglądać na dłuższe, pełniejsze i zdrowsze.

Zebraliśmy naszą ulubioną wiedzę o tym, jak właściwy styl i krój – i właściwa strategia – może dać Ci pewność siebie w postaci dłuższych kosmyków.

1.Przedłużanie

Przedłużanie to najlepszy skrót, dzięki któremu Twoje włosy będą wyglądać na dłuższe niż w rzeczywistości – ale ma wysoką cenę.
Jakościowe przedłużanie może różnić się ceną w zależności od pożądanego efektu końcowego, ale dodanie kilku elementów, aby uzyskać pełnię (zwykle ok. pół głowy może wynieść nas całkiem sporo.
Chociaż zabiegi mogą być drogie, zwłaszcza jeśli chodzi o utrzymanie, przedłużanie jest świetną opcją dla kobiet cierpliwie czekających na wyrośnięcie ich naturalnych włosów. Świetnie sprawdzają się w przypadku kobiet, które chcą eksperymentować z nowym stylem lub kolorem bez konieczności zabiegów u fryzjera.

2. Doczepianie

Jeśli chodzi o nadanie włosom iluzji długości, odpowiedni krój i kształt może wiele zdziałać.
Włosy to w dużej mierze iluzja. Zadaniem fryzjera jest pokierowanie okiem, aby zobaczyło, to co chce zobaczyć.

Dodając warstwy otaczające twarz, stylista może zwiększyć objętość i ruch, dzięki czemu włosy wyglądają na dłuższe.
Trzymaj się z daleka od tępego cięcia, ponieważ to naprawdę określa faktyczną długość włosów.
Zamiast tego zdecyduj się na dłuższe warstwy, które pozwolą włosom wyglądać bardziej miękko i dodadzą ruchu.
Połącz swoją nową stylizację z koszulką z głębokim dekoltem, a wszyscy wokół ciebie będą widzieć pionowe linie, które składają się na iluzję dłuższych włosów.

3. Zrób przedziałek na środku

Szukasz prostego rozwiązania do stylizacji, aby dodać długość? Wypróbuj środkowy przedziałek.
Kieruje oko, dając nieco węższy efekt podczas gdy przedziałek na bok, choć bardzo upodobany, zapewnia szerokość z boku, w przeciwieństwie do dodawania długości.
Ta sztuczka działa szczególnie dobrze w przypadku kobiet o okrągłej i podłużnej twarzy, ponieważ może nadać każdemu kształtowi iluzję długości.

Martwisz się, że takie ułożenie fryzury sprawi, że ponownie przeżyjesz zdjęcie z rocznika szkoły średniej? Nigdy się nie dowiesz dopóki nie spróbujesz a taka zmiana nie jest nieodwracalna!

Author: danvera.pl